Spiritus

Jak vaříte knendlíky?

Tedy spíše jestli si je kupujete hotový,v prášku nebo dáváte přednost domácím…

Nejlepší odpověď
kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/houskove-knedliky-kupovane-domaci-z-prasku

Další odpovědi
Džanička

Jak kdy,záleží kolik je na vaření času.Dřív jsem dělala všechny domácí,ale poslední dobou kupuji v prášku,jsou dobré a není poznat rozdíl.Musela jsem ale vyzkoušet mnoho značek,než jsem našla ty opravdu dobré.Také někdy koupím houskový knedlík hotový,ale jen ty pěkné žluté,ty světlé bílé se nedají jíst.

Jahoda

Tato odpověď zde už zazněla. Stejnou otázku i s mojí odpovědí najdete na odkaze Kropitka.

edd

Dělám doma a vařím v mikrovlnce… /dosti popisů na internetu/…třeba videokuchařka…atd.
Za 8 min hotovo do 10 minut na talíři.

anonym

Velmi rád.
Doba,kdy jsem si knedlíky vyráběl od A do Z,jsou dávno pryč.Rozdíl mezi knedlem domácím a v prášku není propastný,zvláš­ť,když do toho(jak praví M.D.Rettigová) vrazíš vejce.
Hotový? Žádná sláva,ale odpadne spousta práce.
Jiná píseň jsou knedle ovocné.

martina1

Já teda kupuju od Svobody a je víborný

Michal

Domácí jsou mňam.