Sůwa

Jak vám začal Nový rok 2013?

Mně tedy konstatováním, že stejně jako bude růže vonět i pod jiným jménem, tak svině zůstane sviní byť se skrývala za nickname. Bylo smazáno moje naprosto neškodné přání všem do Nového roku :
http://screen­shot.cz/BZ5MZ/
Možná bude smazáno i toto a já se nedozvím, kdo je tak postižen zlobou a hloupostí, ale admin možná pochopí, že se nejedná o zkvalitnění serveru, nýbrž o osobní záležitosti. Přála bych sobě i všem slušným lidem tady, abychom se dočkali skutečně seriózního jednání, jak si zasloužíme. Sůwa 🙂

Nejlepší odpověď
Damiana

Naprosto souhlasím s prezidentem republiky, který ve svém projevu právem poukázal hlavně na zvýšenou argesivitu, rozmáhající se buranství a hrubost mezi lidmi.
Vzala jsem si z toho to, co mi mluvilo z duše nejvíc. Že dnešní možnost anonymity dává tu největší příležitost svou primitivitou, sprostotou a hulvátstvím pošlapat veškeré základy lidské slušnosti a morálky. Elektronické diskuze plné slovního průjmu, urážek a nadávek by měly být zrušeny. Tohle už se demokracií nemá nic společného. Všeho moc škodí a dávat blbům takový prostor s sebeprezentaci svých zhovadilostí, je jen produktem dalšího chorého mozku. Jeliman, který čmáral po zdech byl vždycky jasný, chudák, který psal anonymy také. Ale nějak se nám tu ta blbost moc rozrostla – a to je hnus.
Na blbost neexistuje ani zaříkávadlo, ani lék, ani dobré slovo. Jenom ignorace pomáhá. Lidi si vybírat a obklopovat se jen těmi, kteří stojí za to.
Přeji ti (i všem pohodářům zde) klidný rok.

Další odpovědi
beer

Začal zcela normálně – záda bolela stejně, můj kočka votravoval.. classic ))

redy

I když sem čekala změnu,jakoukoliv tak nepřišla.A to ani tady, mazalové nebo mazal nespí ale bdí
nad náma co nevíme co můžem napsat,jaká otázka je ta správná podle něho.
Sůwa nebudem si kazit první den roku 2013 :)

johana 56

Mé přání bylo vloženo u té krásné kočičí gratulace,takže ještě jednou

V rozzářené noci všem příjemný sen,
se zítřkem nastává významný den.
Každému z nás opět jeden rok přidá,
v něm ať se jen zdraví s pohodou,.klidem a štěstím střídá.

I solidní firmy,vážící si svých klientů rozesílají novoroční přání a nevidí v tom nic závadného.
Doplňuji:
Začátek roku 2013 celkem dobrý.

quentos

nijak zvlášť zvláštně, až na to pozdní probuzení

Drap

Díky za přání, tobě i všem ostatním taky přeji. Souhrou několika nepříjemných situací v rodině a okolí, začal tento rok bohužel nejhůře za posledních několik desetiletí.

briketka10

Sůwo to přáníčko je krásné a můj den začal krásně
ségra mi přinesla chlebíčky co nestihli kluci, které
měl její syn na návštěvě dojíst a dopily jsme zbytek
vínka a k tomu mázání toho jsem si všimla už včera,
když jsem chtěla napsat doplnění, tak byla otázka hned
odstraněna to nechápu a po půlnoci od rádce nee..
osobní provokace – můj názor !!

anonym

Sůwo, mně začal hezky. Probudila jsem se o půl osmé, nic mne nebolelo a úžasné bylo zjištění, že do práce jdu až zítra.
Přání do nového roku není zcela jistě důvodem ke smazání Tvého příspěvku. Máš pravdu, že to není fér.
Souhlasím s Tebou, je tu třeba seriozní a hlavně slušné jednání vůči sobě navzájem. Takže hezký nový rok a ať už to podrazáctví konečně skončí.

RyuzakiKate

Výbordelně, v 5 ráno jsem se dostala domů :)
Děkuji za přání.

huxa

nový rok mi začal skvěle, jen jsem naspal 3 hodiny, takže jsem nestihnul ani vystřízlivět :(

briketka10

včera jsem si toho všimla a odpověděla bylo
tolik přáníček a nechápu komu mohlo vadit,
když přání po půlnoci od rádce zůstalo, tak
toto smazání bylo naprosto účelové to je můj
názor a nikdo mi ho nevymluví !!

johana 56

Přání od Sůwy zmizelo brzy.O to víc mě překvapilo,že jeden vyloženě protikodexový příspěvek zde vydržel hodně dlouho.

anonym

Suwo, kolik Vam je ? :) vy jste si snad myslela, ze se zmeni .. ? jako neprestanou s dobodovavanim, tak neprestanou ani se smazavanim … :)
vse nej .. -iv-