Bronzový

Jak vám to šlo?

Jak vám to šlo při první jízdě v autoškole?Asi nějak tak?

http://www.bomba.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Tak ta je neuvěřitelná:-)Já už jse měl před autoškolou něco naježděno,starší kamarád měl starýho žigulíka,jezdili jsme po polních cestách,takže mi řízení nedělalo problém.

Další odpovědi:

Pokročilý

No tak to je bomba, ještě, že mi to šlo:))

Stříbrný

=D pěkné video
tak to já se musím pochválit - na to, že jsem nikdy před autoškolou neřídila mi to šlo i na první jízdě slušně, ani rozjezdy nebyly takhle drastické, jenom ten první trošku skákal =D

Zlatý

Přiznám se, že jsem byla lepší, než ta blondýnka, ale taky žádná sláva :DD

Zlatý

Dodnes si to pamätám, na 1.jazde (bez trenažéra, to vtedy nebolo) som išla rovno do centra Bratislavy a hneď ku krvavej havarke. Bol to zážitok.

Bronzový

Moc se nevychvalujte, kdyby na vás někdo tak řval jak ten psychopat instruktor, tak taky budete zmatkovat.

Bronzový

To rozjíždění mi šlo malinko líp.Ale jinak ve městě taky žádná sláva.

Zlatý

No já si před první jízdou zlomila malíček, takže jsem měla hroznou starost, jestli budu moct řídit a na nervy nezbyl čas :) Plazila jsem se hrdě dvacítkou a na dlouhé přehledné rovince jsem to vytáhla na celejch padesát! Občas to samozřejmě zďochalo, ale mohlo by to i být horší, jak vidno :oD No, stejně mi autoškola nakonec k ničemu nebyla, protože v našem velkým autě jsem se jezdit nenaučila - nešlo to ani s mámou, která se se mnou bála, natožpak s tátou, kterej se bál o auto a má ve zvyku na řidiče řvát. Takže když mě seřval , když mi to chcíplo na rušný křižovatce ve městě před nejlepšíma kamarádkama těsně před ligovým zápasem, kterej jsem měla chytat, prostě jsem se sebrala, z auta jsem vystoupila a od té doby jsem k řízení nesedla. Až to budu potřebovat, budu si muset zaplatit nějaký kondiční jízdy nebo tak - mě osobně autoškola bohužel prostě jezdit nenaučila. Pochopila jsem, jak se co dělá, ale nezautomatizovala jsem si to. A pokud člověk přemýšlí nad tím, jak se rozjet a jak přeřadit, nemá na silnici co pohledávat... :o/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.