Avatar uživatele
flodur

Jak vám to šlo?

Jak vám to šlo při první jízdě v autoškole?Asi nějak tak?

http://www.bom­ba.cz/video/blon­dynka-v-autoskole-neuveritelne/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda před 4815 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rocker

Tak ta je neuvěřitelná:-)Já už jse měl před autoškolou něco naježděno,starší kamarád měl starýho žigulíka,jezdili jsme po polních cestách,takže mi řízení nedělalo problém.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bohunka1

No tak to je bomba, ještě, že mi to šlo:))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ella

=D pěkné video
tak to já se musím pochválit – na to, že jsem nikdy před autoškolou neřídila mi to šlo i na první jízdě slušně, ani rozjezdy nebyly takhle drastické, jenom ten první trošku skákal =D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Přiznám se, že jsem byla lepší, než ta blondýnka, ale taky žádná sláva :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Dodnes si to pamätám, na 1.jazde (bez trenažéra, to vtedy nebolo) som išla rovno do centra Bratislavy a hneď ku krvavej havarke. Bol to zážitok.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Moc se nevychvalujte, kdyby na vás někdo tak řval jak ten psychopat instruktor, tak taky budete zmatkovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

To rozjíždění mi šlo malinko líp.Ale jinak ve městě taky žádná sláva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

No já si před první jízdou zlomila malíček, takže jsem měla hroznou starost, jestli budu moct řídit a na nervy nezbyl čas :) Plazila jsem se hrdě dvacítkou a na dlouhé přehledné rovince jsem to vytáhla na celejch padesát! Občas to samozřejmě zďochalo, ale mohlo by to i být horší, jak vidno :oD No, stejně mi autoškola nakonec k ničemu nebyla, protože v našem velkým autě jsem se jezdit nenaučila – nešlo to ani s mámou, která se se mnou bála, natožpak s tátou, kterej se bál o auto a má ve zvyku na řidiče řvát. Takže když mě seřval , když mi to chcíplo na rušný křižovatce ve městě před nejlepšíma kamarádkama těsně před ligovým zápasem, kterej jsem měla chytat, prostě jsem se sebrala, z auta jsem vystoupila a od té doby jsem k řízení nesedla. Až to budu potřebovat, budu si muset zaplatit nějaký kondiční jízdy nebo tak – mě osobně autoškola bohužel prostě jezdit nenaučila. Pochopila jsem, jak se co dělá, ale nezautomatizovala jsem si to. A pokud člověk přemýšlí nad tím, jak se rozjet a jak přeřadit, nemá na silnici co pohledávat… :o/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek