flodur

Jak vám to šlo?

Jak vám to šlo při první jízdě v autoškole?Asi nějak tak?

http://www.bom­ba.cz/video/blon­dynka-v-autoskole-neuveritelne/

Nejlepší odpověď
Rocker

Tak ta je neuvěřitelná:-)Já už jse měl před autoškolou něco naježděno,starší kamarád měl starýho žigulíka,jezdili jsme po polních cestách,takže mi řízení nedělalo problém.

Další odpovědi
bohunka1

No tak to je bomba, ještě, že mi to šlo:))

Ella

=D pěkné video
tak to já se musím pochválit – na to, že jsem nikdy před autoškolou neřídila mi to šlo i na první jízdě slušně, ani rozjezdy nebyly takhle drastické, jenom ten první trošku skákal =D

Jahoda

Přiznám se, že jsem byla lepší, než ta blondýnka, ale taky žádná sláva :DD

led

Dodnes si to pamätám, na 1.jazde (bez trenažéra, to vtedy nebolo) som išla rovno do centra Bratislavy a hneď ku krvavej havarke. Bol to zážitok.

GM

Moc se nevychvalujte, kdyby na vás někdo tak řval jak ten psychopat instruktor, tak taky budete zmatkovat.

vecernice

To rozjíždění mi šlo malinko líp.Ale jinak ve městě taky žádná sláva.

Terryle

No já si před první jízdou zlomila malíček, takže jsem měla hroznou starost, jestli budu moct řídit a na nervy nezbyl čas :) Plazila jsem se hrdě dvacítkou a na dlouhé přehledné rovince jsem to vytáhla na celejch padesát! Občas to samozřejmě zďochalo, ale mohlo by to i být horší, jak vidno :oD No, stejně mi autoškola nakonec k ničemu nebyla, protože v našem velkým autě jsem se jezdit nenaučila – nešlo to ani s mámou, která se se mnou bála, natožpak s tátou, kterej se bál o auto a má ve zvyku na řidiče řvát. Takže když mě seřval , když mi to chcíplo na rušný křižovatce ve městě před nejlepšíma kamarádkama těsně před ligovým zápasem, kterej jsem měla chytat, prostě jsem se sebrala, z auta jsem vystoupila a od té doby jsem k řízení nesedla. Až to budu potřebovat, budu si muset zaplatit nějaký kondiční jízdy nebo tak – mě osobně autoškola bohužel prostě jezdit nenaučila. Pochopila jsem, jak se co dělá, ale nezautomatizovala jsem si to. A pokud člověk přemýšlí nad tím, jak se rozjet a jak přeřadit, nemá na silnici co pohledávat… :o/