Avatar uživatele
Damiana

Jak vám pomohla vaše osobní, životní zkušenost v nějaké důležité nebo složité situaci?

Říká se, že životní zkušenosti bývají k nezaplacení – ty negativní snad obzvlášt. V jakém konkrétním případě jste byli vděčni, že máte „něco za sebou“, neboť právě proto si umíte lépe poradit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? manon, aramah, Andělé, johana 56, Deli, briketka10 před 4209 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

osobních a životních zkušeností mám tolik a nevím jakou bych upřednostnila nejvíc asi tu, že si málo vážíme svého zdraví a starých lidí to se nám všem jednou vymstí až ti, co jsou mladí budou staří..
Doplňuji:
vlastně si nevážíme ničeho co zvířátka, příroda všechno nám je jedno jen, aby měl každej prachy a prachy, auta, chaty, baráky..a na co ??

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Tak, že hodně.
Rozebírat jednu po druhé by bylo na dlouhou dobu a k ničemu, každý máme jiné zkušenosti a jiné poučení.
Čím víc je člověku roků, tím víc si uvědomuje, jak platná jsou různá lidová přísloví. Řiď se jimi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

od září, kdy jsem nastoupil do nové školy jsem rád, že jsem v minulé strapňoval s jednou holkou… teď holky už dá se říct chápu a vím, jak se k nim mám chovat, aby mě taky chtěli ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

min mluvit,vice naslouchat,byt trpelivá.to my sakra jeste vube nejde,a porad dokola se my osvedcuje,ze tyto dve veci se vyplatí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Damiana

ad www: Na přísloví se neptám. Nemusíš rozebírat všechny své zkušenosti, ale nějaká významnější – mezi všemi – by se jistě našla. Zavzpomínej. Jinak je to odpověď k ničemu.

před 4209 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
www

Mimo toho, že jsem udělal hrubku se asi blbě vyjadřuji ☹.
Tedy: práce kvapná málo platná, bez práce nejsou koláče, 2× měř a jednou řež, koho chleba jíš-toho píseň zpívej.. Je toho mraky.
A chlubit se nemám čím 😁.

před 4209 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Nevěřím, že se nemáš čím chlubit! Jen pokud se řídíš některým z těch přísloví, která jsi vypsal, by stálo za to uvést nějaký ten osobní karambol s následným hrdokebulozdvihem…:-))

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek