kapka

Jak vám je, když jdete s bolestí k doktorovi a on na vás nic nenajde?

Na záněty ucha netrpím. Někdy mě teda bolí v uchu, ale dá se to vydržet a pak to přejde. Ale v pondělí mě bolelo v práci strašně moc, jeden prášek na chvíli zabral, druhý už ne. pak jsem si vzala prášek až na noc, celý odpoledne mi slzelo oko /to blíž k uchu/ bolestí. Asi od tří ráno mě to bolelo zas, šla jsem na ušní a doktorka nic neviděla, proč by mě to bolelo. Ptala se teda i třeba, jestli mě nebolej záda a tak, že by to jako bylo od něčeho jinýho, ale na nic jsme nepřišly. Dala mi kapky a mám jít po velikonocích na kontrolu. Pořád mě to bolí, pokud nejsem pod práškama. Už ne tak jako v pondělí, ale dost nepříjemně mě píchá v uchu a v hlavě. Třeba to nic neni, ale byla bych radši, kdyby našla něco v tom uchu, takhle se bojím, že je to něco horšího třeba. Snad ne. Taky vás někdy bolí v uchu a není tam nic vidět? Já jen jestli je to normální a má to tak třeba kdekdo…

Nejlepší odpověď
anonym

Takhle mne loni pobolívalo levé ucho, oko a nakonec jsem skončila na resekci se zubem. Ten se ozval až jako poslední.
Lidský organizmus je složitý a najít původce bolesti někdy chvíli trvá. Je to určitě velmi protivné muset s bolestí vydržet, když nevíte, zda Vám doktorka bude schopná pomoci. Faktem je, že Vám nemůže léčit něco, co se zatím neprojevilo. Zřejmě jste na bolest vnímavější. Vydržte to. Důvod se určitě časem projeví. Třeba to bude taky ten zub.

Další odpovědi
www

Možná to bude tím, že mám odpovědnějšího lékaře, zatím se mně to totiž nestalo.
Pokud by se situace opakovala, doporučoval bych změnit lékaře.

Conchus

To se stává, když tzv. „chytnete průvan“. To je pak spíš neurologa než pro otorinolaryngologa. Chcete to vydržet a bolest časem povolí.

hanulka11

Měla jsem to tak asi před 10 lety /sice ne s uchem /, ale šla jsem k jinému lékaři a ten našel…vyléčil

takže bych šla ještě nezávisle k jinému lékaři

zzzzz

skus prášky na alergii, např zodak atd. když kvete něco co nesnesu, také mě bolí uši. pokud to po pár dnech nepřejde, trvej si na CT hlavy.