Roxana

Jak vám chutná řeřicha?

Případně k čemu si jí v jídle dáváte nejraději? Já osobně s chlebem a Lučinou. Ale i salát bude určitě dobrý.

Nejlepší odpověď
gecco

Do salátu ani ne – ale je výtečná na čerstvý chleba se sádlem, jen posolený, čerstvou řeřichou posypaný…
😉

Další odpovědi
marci1

Řeřicha mi chutná. Má chuť trošku jak ředkvička. Sypu na chleba jako pažitku, dávám do salátů, pomazánek ap. 🙂

JájsemRaibek

To je nějaký maso? Pokud ne, tak určitě nechutná :D

turbo085

Mě chutná, ale nevím jak Slovákům :))
No offense :))