Matthew

Jak v tomhle počasí zhubnout alespoň pět kilo ??? :)

Po těch „vánočkách“ a lednu si připadám zase o něco nakynutější. :) Potřeboval bych tak pětku dolů. Nejsem moc velký fanda do běhaní, plavat si občas zajdu, jezdit na kole si teď moc netroufám, tak poraďte prosím taky něco :)
PS: Rady tipu „nežer“ neberu ! :) To už jsem zkoušel mockrát :D výsledek ? nic moc :D
Doplňuji:
Děkuji za rady, potěšily ;)

Nejlepší odpověď
Bedy

No hlavně žádný drastický diety – to je nejhorší, co může být.
Podívejte se na složení potravin co jíte – nejezte moc tučná jídla, žádné paštiky, žádné vnitřnosti, žádné konzervy, nic.
Moc nesolte a nejezte příliš slaná jídla, nedoporučuji ani jíst moc sladké a zvlášť kynuté. Ani nedoporučuju nějak moc kořenit.

No kdybyste si dal každý den, když půjdete domů, šedesátku, tak by Vám to neuškodilo – to je lepší, než dlouhé vytrvalostní běhy.

Jinak doporučím návštěvu specialisty, ten se na Vás podívá a řekne Vám přímo přesně co a jak.

Další odpovědi
Damiana

Je plesová sezóna člověče, to máš po víkendu těch pět kilo hned dole, když to neodflákneš!:-) Jinak je také fajn zmíněné plavání, sauna a třeba i sálový badminton nebo ping-pong…
Jo, a zkus tuhle lžíci…:-)
http://crazyca­fe.centrum.cz/vtip­ne-obrazky/2012/4/19­/obrazky/navod-na-zhubnuti-jak-jist-nepribirat/

hanny 2

Vynech bílé pečivo,tučné maso,uzeniny /max.kvalitní šunku/,sladkosti /jen vyjímečně – taky to někdy nevydržím- moje tělo je prostě potřebuje/ a nejez večer! Pro začátek by to mělo stačit,pak uvidíš!

Werunci

Tak jestli se nedá hubnutí postavit na sportu, tak jedině na stravě. Doporučuji nejíst pečivo – nebo tmavé a dopoledne – ať ho tělo ztráví. Raději kuře, tuňáka, vajíčka a šunku z co největším procentem masa ( tuším, že ji má Lidl ). A z příloh hlavně rýži. Ze zeleniny je nejlepší okurka – zasytí, ale neobsahuje cukry. Vhodná k večeři. Přeji hodně úspěchů.

TEREZA.B

Jezte týden místo jitrnic jablka.

JuddH

Je to hlavně o stravě (žádné bílé pečivo, žádný alkohol, méně kořenit, jíst hezky pětkrát/šestkrát denně a se snídaní, ke každému chodu zelenina nebo ovoce), ale bez pohybu to také nejde. Já jsem shodila jenom tím, že jsem jedla zdravě a občas si doma zacvičila nebo šla na brusle. Teď jsem k tomu přidala i spinning a cvičím zhruba 20 minut třikrát do týdne. Squash nebo ricochet taky nejsou špatné.
Hlavně to chce vůli 🙂.

anonym

Mně na zhubnutí pomohl nedávný průjem a zvracení před týdnem. Výsledek? 6 kilo dole, ale během měsíce zase něco naberu.