hastrmanka

Jak v pračce AEG Lavamat pouze předeprat,nebo jak po předpírce vložit kapsli duo-caps do bubnu?

Jak v pračce AEG Lavamat pouze předeprat?Nebo jak po předpírce vložit kapsli do bubnu?Mám obavu ,že v horní přihrádce se dobře nerozpustí.

Nejlepší odpověď
da ny

„Předeprat“ prádlo můžete na některý z kratších programů ( 21, 27, 42 minut).
Po doprání vložíte kapsli do bubnu a zvolíte prací program dle vlastní volby.
Pužívám spíše tekuté prací prášky,
Sypký dávám někdy rovnou do bubnu.
U běžného programu můžete kdykoliv odčerpat vodu, nebo počkat až proběhne ždímání prádla samo v programu, pak vypnout program, do bubnu vložit prášek, máchadlo, škrob, zvolit další program.