zjentek

Jak v pc vrátím obrázek, který jsem přepsal?

..přepsal jiným obrazem stejnýho názvu?
Doplňuji:
recuva obnoví smazané, ale nevrátí změny při přepsání ..mám koupit tu PROfessional verzi? Bude to umět?

Nejlepší odpověď
mosoj

http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/obnova_dat/re­cuva/
Doplňuji:
Bohužel nepůjde to. Data jsou definitivně přepsána. Šlo by to jedině kdyby jsi to smazal a udělal to ihned.

Další odpovědi
huxa

Ano, pomocí recuva to můžeš zkusit. Jde o to také, jak jsi ho přepsal, ovšem většinou se akorát vymaže informace, kde se nachází na disku stará fotka a nahraje informace nová, tudíž by to jít mohlo.

Dochy

nevím jestli zrovna recuva, ale vím, že jsou rpogramy, které prolézají celý obsah disku a pokouší se toho poskládat co nejvíc. Některé vyloženě pasou po obrázcích obvyklých typů, které se snaží poskládat. Je tam šance, která se ale samozřejmě snižuje s každým použitím disku.

bolak

Určitě to nejde, kdyby jo, svět by byl dokonalý.