quentos

Jak v PC přehrávat hudbu z tzv. enhanced CD?

Enhanced CD jsou CD, která CD přehrávač rozpozná jako hudební, kdežo počítač jako multimediální (obsahují např. navíc hudební videoklipy, fotky, atd.). Jedna věc mě však zaráží – otevřu-li takové CD v počítači, chová se to, jako by v něm žádné hudební soubory NEBYLY a obsahovalo pouze ostatní materiál. Jsou ovšem enhanced CD, u nichž možnost přehrát hudbu v PC normálně je – ale to přece musí jít u všech…?! Konkrétně se mi to stalo u CD Nelly Furtado „Whoa, Nelly!“

Nejlepší odpověď
HOMER

To jsem ještě neslyšel..Možná se tak brání váš počítač,protože by ho takové hity mohly zabít 🙂 …kdyby to fakt nešlo tak tady jsem něco pro vas k poslechu objevil,ale protočže jsou linky z nějakého neznámého důvodu nefunkční: www.ulozto.cz +hledat Nelly Furtado