štamgast

Jak v OpenOffice zarovnat text v buňce tabulky doprostřed?

A mám na mysli na střed jak na šířku, tak i na výšku.
Věděl jsem to, ale úplně mi vypadlo, jak se to dělá a na internetu to nemůžu najít.

Aha, tak proto! Přesně na tohle, co jsi napsala, jsem klikal ale tahle buňka na tyhle tlačítka vůbec nereaguje. Čím to je?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Formát – Buňky – Zarovnání – Svislé – Uprostřed.
Formát – Buňky – Zarovnání – Vodorovně – Na střed.

Další odpovědi
Mc Merkurion

…jestli nereaguje na tlačítka,není náhodou buňka uzamčena? nic jiného mě nenapadá,při zamčení nereaguje,vyz­koušeno…

anonym

Nevím, jestli jsem ti dobře rozuměl, ale pokud myslíš, aby byl, jak píšeš na středu, tak klikní na liště vedle B- I- U na druhé pozici řádkování.

Mc Merkurion

barbakan: to je špatně!,záleží,jak to má seřazený! Lamalan povídá dobře…