Stříbrný

jak v obchode poznat mandarinku bez pecek? ovsem vadi vam mandarinky s peckama?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

oloupat-rozdělat-ochutnat

Další odpovědi:

Zlatý

Nepoznáš, bohužel. Pokud je to přímo nějaká bezpecková odrůda, mělo by to být na štítku napsáno (stejně tak to bývá i u hroznů).
Nebo se zaměř na klementinky - je to drobná odrůda, která pecky nemívá.
Jiný způsob jak se peckatým plodům vyhnout, mě nenapadá. Chtěla jsem poradit, ať nakupuješ výhradně tam, kde ty nepeckatý mandarinky posledně měli, ale to by ode mě byla rada jako bejk.. Z vlastní zkušenosti vím, že kde měli včera várku ovoce bez pecek, dnešní dodávka může být peckatá naopak extrémně. Každý prodejce má nejspíš víc dodavatelů a každý dodavatel zřejmě taky nakupuje z různých zdrojů...
Mě osobně ty pecky/jadérka v ovoci až tak moc nevadí, ale když je toho příliš, to nekonečný vyďobávání/vyplivování dovede člověku sebrat veškerý požitek z konzumace :)

Zlatý

Pecky jsou třeba. Čistí střeva. Jen je třeba dát v případě rychlé stolice pozor na keramické křeslo, aby tělo rychle opuštějící tělo nepoškodily glazuru tohoto křesla.

Zlatý

to se nepozná -u nás to mají napsáno
nesnáším když koupím někde mandarinky a v každém dílku je pecka , to si nepochutnám

Bronzový

pecky ani tak nevadí - vyplivnou se, horší je pokud jsou mandarinky vyschlé nebo plesnivé

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 413
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.