LuK4S3k CZ

Jak v minecraftu lovit ryby ?

Už několikrát sem šel v minecraftu lovit ryby a hodně dlouho sem čekal pak vytáhl hák a nic a slyšel jsem že se dává na prut nějaká návnada prosím poraďte jaká nebo jak se ty ryby loví prosím poraďte

Nejlepší odpověď
huxa

nahodíš, dávej pozor, ať se ti to nezasekne u břehu či o nějaký block, a sleduj, měla by ryba splávek potopit trochu dolů, máš tak 1–2 sekundy, aby jsi znova klikl a rybu vyhodil z vody k sobě do inventáře. jestli ti po 10–20 sekundách nezatahá rybka, nahoď znova :)
přeji šťastnou hru v 1.3.1

Další odpovědi
martin14

Žádná návnada se nedává, jen nahodíš prut a musíš prostě čekat než se ti začne potápět splávek a pak škubneš, je to ale docela težký.

Elssir

Návnada není. Jde o to najít dobré místo a pak už jen trpělivě čekat. Né všude se ryby dají chytit musíš prostě najít vhodné místo. :)