Jak v Microsoft Word vybrat jedno slovo ve všech stránkách a panipulovat s tím?

Ve Wordu mám například toto:
June 20
~Pinkie-Pie00

June 20
*T-RexJones

June 19
~Shinigami-Crow

June 19
~UnknownET

June 18
~MariaLeal1234

↑↑↑ a tohoto tam mám 34 stránek. Vždy datum a pod tím jeden znak a uživatelské jméno. A potřebovala bych odstranit všechny linky s datem a asi i ty znaky před uživatelskými jmény. Ale odstraňovat to po jednom by trvalo dlouho. Není tam nějaká možnost na označení a odstranění určitých linek nebo slow aby se odstranování alespon trochu urychlilo?
Doplňuji:
l564: Ve Word use teprve učím, nešlo by to nějak bližšeji popsat?

Nejlepší odpověď
arygnoc

dajte „záznam makra“
Ctrl+F
June
Enter
Shift+Home
Shift+End (držať Shift)
šipka dole
Shift+End (pustiť Shift)
Delete
„ukončiť záznam makra“

makro pomenujte (napr. „delJune“) priraďte mu klávesovú skratku.

hotovo

Další odpovědi
anonym

Není nic lepšího než si napsat MAKRO nebo regulérní výraz
Doplňuji:
http://lorenc­.info/3MA381/vyh­ledavani-textu-pomoci-specialnich-znaku.htm