blondýna112

Jak v klidu spát, když Vás budí děsivé věci?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli zažíváte taky takové problémy jak já, nebo si to pobláznila moje hlava. Asi před rokem mi násilnou smrtí umřela nejlepší kamarádka, od té doby se budím ze spaní s pocitem, že je u mé postele a já pak následně nemůžu usnout. Někdy mě zbudí pocit, že u mé postele stojí, nějaký muž jeho tvář nevidím a neznám jej. Ta kamarádka něco na mě mluví ale nerozumím ji. Včera jsem měla nehodu a skončila jsem na pohovosti, následně jsem jela domů a spala doma. Zase se mi zdálo o kamarádce a říkala mi něco ve smyslu, že dnes ještě s ní nepůjdu. Nevíte čím to může být? Nemůže to být jen nějaká má bujná fantazie? Navštěvuji kamarádku na hřbitově často. Ale už opravdu nevím čím, to může být.

Odpovědi
gecco

Navštiv psychologa nebo psychiatra – nebo se z toho ´zblázníš´…
😉

marci1

Možná právě to, že navštěvuješ kamarádku na hřbitově často, může způsobovat jev, že se Ti o ní často zdá. Říká se, že člověk by třeba neměl často chodit na hřbitov, aby se zemřelý měl čas odpoutat a najít pokoj. Dopřej jí klid a Ty budeš lépe spát. 🙂