CobblíkCZ

Jak v Google Chrome vymazat historii (často vyhledávané odkazy)?

Zdravím, chtěl bych vymazat v Google Chromu historii, ale jen často vyhledávané stránky např.: když zadám do horního řádku písmeno f tak mi hned vyjede URL facebooku.com atd… Jak na to?

Odpovědi
BANAN93

nevim google chrome nemám, ale používám CTRL+h a tam to všechno poklikám klávesou delete, aby nebylo vidět že furt koukám na pórek :D

Mc Merkurion

v chrome nastavení > ochrana soukromí…

mississippi

V pravo nahoře tři vodorovné čárky rozbalit. Najet myší na historii. Po rozbaleni klik na historii a vybrat co chci smazat. Jinak Ctrl+H