Bonykík

Jak v excelu vyhodnotit jestli žák prospěl s vyznamenáním, prospěl nebo neprospěl ?

potřebuji pomoct s úkolem. Dlouho jsme nebyla v ICT a my jsme dostali za úkol tabulku s jmény žáků a jejich známky na vysvědčení.
Máme přes funkci KDYŽ určite jestli prospěl s vyznamenáním, prospěl nebo neprospěl. Uvítám každou radu, děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Složená podmínka když. Zde jsem Vám to vytvořil – https://docs.go­ogle.com/spre­adsheet/ccc?ke­y=0AuT3zrgyfeR­XdGdnVjd0WEdad­HpxVnlyd3hBcmJqUX­c&usp=sharing

Bonykík

Moc děkuji