Frank.S

Jak v Excelu spočítat počet víkendů mezi dvěma daty?

Dá se v Excelu přes nějakou funkci spočítat počet víkendů mezi dvěma daty? Přes „DATEDIFF“ lze spočítat počet dní, jde to nějak i pro vpočet víkendů?
Doplňuji:
edit: potřebuju to vědět abych si spočítal, kolik bude víkendových dní mezi dvěma danými daty…

Nejlepší odpověď
arygnoc

funkcia NETWORKDAYS

;-Q

Zdroj: https://suppor­t.office.com/sk-sk/article/NET­WORKDAYSINTL-funkcia-93fd60b6-ccde-4561-89bd-1be99564aa39

Další odpovědi
maryn69

Na co to potřebuješ vědět?