MrProper

Jak v Excelu jednoduše (a rychle) odtranit každý druhý řádek?

Nejlepší odpověď
arygnoc

urobiť si makro.
Doplňuji:
Jsemtady:

urobiť to makro je otázka 28 sekúnd (±).

Další odpovědi
Jsemtady

Pokud to potřebuješ nějak opakovaně, tak opravdu to makro. Není to snadné, návod jak vytvořit(nahrát) macro je třebas zde: http://spread­sheets.about.com/od/ad­vancedexcel/ss/08070­3macro2007.htm

Pokud bys to potřeboval jen jednorázově …
tak jde udělat v dalším sloupci vždy A pod to B pak zase A … to protáhneš dolů
mno a dáš na ten sloupec automatickej filtr a vybereš zobrazit jen B
ty B řádky komplet označíš jednoduchým tažením a pravým delete…
ale to je takové hulvátské jednorázové řešení.