Jak v domácích podmínkách posílovat ramena?

Potřeboval bych poradit, jak nejlépe rozšířit ramena a „křídla“, aniž bych navštěvoval posilovnu? Myslím tím domácí podmínky, takže nějaká ta činka a na dvoře hrazda.:) Díky

Nejlepší odpověď
Valíček

Ahoj,na křídla-shyby na hrazdě podhmatem-střední úchop,shyby na hrazdě-široký úchop-za hlavu a před hlavu.Opakování-kolik zvládneš,dohromady 50×.
Ramena-upažování ve stoji do výšky hlavy-10–12opakování-4serie, předpažování střídavě-levá pravá,taktéž do výšky hlavy.V předklonu upažování -paže zvedat do vodorovné polohy s podlahou.Vše s malými čínkami.

Další odpovědi
Děda Louda

Úplně stejně jako kdekoli jinde. Aspoň já si beru ramena i domů.