mosoj

Jak užívat marihuanu ?

Tomu kdo to smazal připomínám, že pro vlastní potřebu je vlastnictví určitého množství konopí povoleno ( byť je to definice více než sporná).
Dále jsem se ptal na užívání. Praxi v tom určitě nemám.
A ještě mu přeju aby ho rakovina sežrala.

Nejlepší odpověď
hanulka11

promiň ale musím toto napsat – klidně mi odpověď smažte
je ubohost kdo to smazal- a napomínání, že takovou otázku jsi vůbec položil taky – to si mohla ocko odpustit
Doplňuji:
S mastí s konopím mám zkušenosti -známý mi ji vozí a je výborná .
Jinak co čtu jen vím, že kouření marihuany před „chemo“- pomáhá tělu lépe vše zvládat a i zvětšuje chuť k jídlu , ale víc nevím .Ale to už jsi jistě na netu také četl.

Další odpovědi
briketka10

http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&s­client=psy-ab&q=%C4%8Daje+a+mas­ti+z+konop%C3%AD+na­+rakovinu&oq=%C4%8D­aje+a+masti+z+ko­nop%C3%AD+na+ra­kovinu&gs_l=hp­.3...5166.19328­.0.20305.33.32­.0.1.1.4.1407­.11514.2j16j1j2j3j­2j2j3.31.0...0­.0...1c.1.zlkrsy3HE7w­&pbx=1&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.r_qf.&fp=9783c8c­cd756c494&bpcl=35466521&­biw=1067&bih=518
taky v tom mosoji nemám zkušenosti moje teta na Moravě si dělala mastičku na záda a pomáhá a hele její syn vlastně náš bratranec je policajt a co, pěstovala si ty kytky za oknem do silnice a lidi chodili kolem a nic nikdo nepoznal :D)
Doplňuji:
http://www.go­ogle.cz/webhp?hl=cs&tab­=ww#hl=cs&gs_nf=3&cp=13&­gs_id=9k&xhr=t&q=kol%C3%­A1%C4%8Dky+z+ma­rihuany&pf=p&scli­ent=psy-ab&oq=kol%C3%­A1%C4%8Dky+z+mar&gs_l=&p­bx=1&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.r_qf­.&fp=9783c8ccd756c494&bp­cl=35466521&biw=1067&bih­=518
tady je pár receptů

anonym

Záleží na tom, co od toho očekáváš. Nejsem konzument (někdy neodmítnu šluka, ale to nepočítám) ani pěstitel natož producent, ale mám bohaté zkušenosti. Mám otevřený profil, písni o co jde, poradím, pomůžu :))

BANAN93

jako nevim co jsem napsal špatného marihuana je normální kouřil sem jí asi 4 roky a bez problémů přestal, ale s cigaretama mi přestat nejde tak co je droga ????? Stát se jen bojí že by neměl korunky z cigaret
Doplňuji:
vyrábím i lidem z okolí masti na lupenku a další věci na roztroušenou sklerozu v řadě inteligentních zemí je marihuana legální a její pozitivní účinky jsou známé

anonym

Mosoji, Tobě se nezdá hloupé Ti nejdřív odpovědět a potom Ti smazat otázku?
Hanulka11, by měla svá osočení hodně dobře zvážit, protože tímto se dopouští porušení kodexu a osočování jiné osoby. Napříště si takovéhle vytváření závěrů vyprošuji. Pokud něco někdo neví stoprocentně, měl by zvážit čeho se dopouští, když napadá zcela evidentně a adresně jinou osobu.
Takže, milá haňule, píšu adminovi, aby se na tyto tvé aktivity podíval. Já se s takovou špínpou mazat nebudu. A špinavost to je, viď?
No a k Tobě, mosoji, mám akorát jednu poznámku: člověk, který má zkušenosti s takovou nemocí, jako je rakovina, by ji druhým přát zrovna neměl. Nebo Ty jsi spokojený, že přeješ něco takového i dalším? Má matka rakovinu má. Nejsem tak přející, abych ji přála i nejhoršímu nepříteli. Přát za to, že Ti tu někdo smazal otázku na drogy, takovou nemoc, to je při nejmenším hodně nestravitelné. Vážila jsem si Tě za Tvůj boj a snahu o objektivitu. Takové jednání ale pochopit nedokážu. Ať se Tvá kletba týká kohokoliv, toto jsi neměl! Chceš-li být natolik spravedlivým soudcem, tak o vrácení otázky požádej admina (tak, jak se to má normálně udělat) a tento paskvil smazej.
Ocko Vám tak leží v žaludku… to jste takoví ubožáci? Jako křiváci tu jednají jiní. Já si stojím i za svým jednáním i za svými názory. Nestydím se za ně a když něco smažu, tak to přiznám.
Doplňuji:
Neleží mi v žaludku používání konopí a mé poznámky nejsou skutečně o tom, zda tu má někdo právo na dotaz nebo odpověď.
Mne překvapilo, že chemik se ptá na způsob používání drogy. A to si myslím, že jsem nijak nepřehnala.
Už mám opravdu dost poznámek na to, co si tu mohu jako řádně registrovaná dovolit napsat nebo nenapsat. Od toho, aby se tu takové věci řešily, tu je administrátor. Nikdo jiný.

radce

Jak užívat? Záleží na tom, jakého efektu chceš dosáhnout. Pokud Ti jde o vyřešení zdravotního problému, tak fungují různé mastičky. Pokud si chceš změnit okamžitou náladu, tak zahulit nebo z ní něco uvařit či upéct. A pokud bys náhodou chtěl záměrně zblbnout, tak hulit a hulit, mám v okolí pár příkladů, že to fakt funguje…

anonym

Mosoji, jsem proti posledni vasi vete .., ale o to tu nejde .. jen me ted napadlo : urcite ji nehulte … sice Vam to pomuze na cas od bolesti, ale bude Vam " blbnout " palice … pak za nejakou dobu zase bolest – opet sluk … to nedelejte ! :(

  • iv-

Sůwa

Já to raději napíšu sem, aby to tak snadno smazat nešlo. Jen jsem si na chvilku odběhla a hned je tu zas smazaná otázka – to už je vrchol sprostoty a ignorance. Mosoj určitě věří, že mu to pomůže a já bych to pro něj třeba i ráda vypěstovala, jenže to neumím, ani co z toho vařit nevím. Jen snad, že nějaké koláčky. Prosím toho, kdo odpověď zná, aby ji raději poslal mosojovi vnitřní poštou. Děkuji ♥

mosoj

Sůwa děkuji. Na vyléčení moc nevěřím, ale bolesti jsou docela silné.
Myslím si že by to mohlo snížit počet prášků na bolest 3–5 denně !! a to nic moc.

mosoj

Milé očko. Kdyby otázka nebyla smazána určitě by jsi věděla, že jsem se jako chemik ptal. Vím, že se kanabinoly neextrahují do vody, proto z se z konopí nedělá čaj, vím že se rozpouští v tucích, proto se z konopí dělá jakési máslo přetavením obyčejného másla s konopím. Vím, že se kouří, ale ne samotné, neboť samotné nežhne, ale musí se přidávat tabák. Toto je nenevhodnější způsob konzumace.
Vím že se vaporizuje v drahých vaporizérech, asi nejvhodnější způsob konzumace.
Nevím ale jaké množství pro tu kterou konzumaci použít !abych si neuškodil !!
Nikdy jsem nekouřil a z alkoholu si dám občas doma lahváče, ani víno doma nepiji načež něco tvrdého. Takže o nějaké závoslosti nemůže být ani řeč a ani na nějaké marjánce nechci být závislý.

Nikomu nepřeji tu bolest a pocity které mám já cca půl života. To není tumor ( to je procházkam rájem) to je myozitida, onemocnění které má statisticky 5 lidí z milionu !!! a jako následek myosytidy je teprve ten nádor !!!
Myositida je autoimunitní zánět svalů, absolutně nevyléčitelný. Představte si že máte silnou chřipku, nemáte rýmu, teplotu, nebolí vás v krku „jenom“ ten člověk vás bolí a pořád ve dne v noci v pondělí nebo neděli v lednu nebo v červenci !!! prašť jako uhoď.
Lékaři nedokázali včas rozeznat. Chodil jsem léta po doktorech a vypadalo to jako když si vymýšlím.

http://www.my­ozitida.cz/

Myozitida potřebuje oslabovat imunitní systém, tumor zase posilovat ! A tak lékaři raději nedělají nic. Dostávám pouze prednison ( medrol). Bráním se sám. Tento týden jsem si kupoval Wobenzym 2700 kč(dávka na cca 8 týdnů) a Geladring na tři měsíce 2100 Kč. To dělám minimálně 2 x za rok + analgetika, které většinou pojišťovny nehradí !
Jedna uhličitá koupel stojí 1000 kč a to na ni musím jet 50 km do Konstantinových lázní. Jinde není k mání !

A teď mně chceš moralizovat ?! Nemám jinou volbu. Konopí zkusím, nebo se otrávím práškama nebo mně skolí rakovina.
Vyjde to nastejno ale třeba mně bude chvilku lím. Takto já uvažuji !!!
Takže dobrý den a děkuji, člověku, který mně za to odsuzuje říkat nebudu !!!!! Takto trpím už třicet let , normálně jsem pracoval ( v nepřetržitém provoze) a snažím se dál pracovat. Postavil jsem si vlastnoručně rodinný domek. Sám, když bylo třeba můj 13 letý syn mně pomáhal usazovat I- nosníky . A teď se mám nechat moralizovat.
Říkám rovnou že se budu bránit nemoci do posledních sil a celým svým umem a možnostmi a všemi dostupnými prostředky.

S věkem se to samozřejmě zhoršuje.

hanulka11

mosoji podívej se sem jsou tam snad i zkušenosti druhých – třeba něco pomůže
http://www.ko­nopijakolek.cz/jak-zpracovat-konopi-na-lek/recepty-z-konopi/

briketka10

o těch koláčcích jsem taky něco slyšela..

hanulka11

já si ocko vyprošuji nazývat mě hanule… ty si zameť před svým prahem a nevyhrožuj ,nenapadej druhé má odpověď je jen vždy na tvé "sprosťárny ", které tu vedeš proti mnoha registrovaným a zticha nebudu protože ty jistě vidíš ve své věštecké kouli, že mám pravdu

briketka10

tak a teď mi to došlo ozvala se přesně ta „potrefená“ proč by se tak rozčilovala no né??

hanulka11

máš pravdu briketko- ach jo – jak je to prosté, že

anonym

ona nevesti Hanulko z koule ! ona vesti z pexesa .. s Bolkem a Lolkem !

  • iv-