Baromut

Jak uzdravit zničené vlasy?

Brazilský keratin je stálice, máte s ním někdo zkušenosti? Případně co jiného byste doporučili?

Odpovědi
zzzlatokopka

keratin má jen krátkodobý efekt, vlasy jsou pak mastné:-(((
Jedině odrůst a ostříhat to zničené.

anonym

Smíchej si olivový olej, žloutek, bílý jogurt a pár kapek citronu, to zamíchej dohromady takovou kaši a naplácej si to na vlasy, dej si vlasy pak pod igelit a vydrž nějakých dvacet minut. Pak si to opláchni, nejdřív vlažnou, abys neuvařila ten žloutek a pak teplejší vodou kvůli oleji. Pak nějaký jemný šampon. Kondicioner pak už nemusíš.
Ten keratin nepoužívám

marci1

Zničené vlasy bych rozhodně doporučila ostříhat, dále vlasy nebarvit a věnovat jim větší pozornost. Pak budou vlasy krásné a zdravé. 🙂

Hawajka

Skus různé šampóny nebo kondicionery které jsou na to speciálně. Při nejhorším prodávají i prášky,nebo spíš vitamíny…

Nevíteto?

Kup si šampon v lékárně 🙂

HanickaP

Holky znáte některá nějaký doplněk stravy na posílení vlasů? Vyzkoušela jsem vše možné (zábaly, arganový olej, kokosový, olivový, jedla jsem více ryb, ovesných vloček, ovoce, zeleninu…) a to bez jakékoli změny :( Už jsem z toho nešťastná. Chtěla bych to aspoň vyzkoušet. Budu ráda za jakýkoli tip.

ViktorkaK

Ahoj, také jsem na to trpěla, vlasy jsem měla zničené od barvení a častého fénování. Za sebe mohu doporučit Forcapil. Jediný přípravek co mi dal vlasy do kupy.

Patrickaa

A jak dlouho ho bereš? Po jak dlouhé době ti to zabralo?? Řeším něco podobného. Vlasy mi dokonce padají.

PavlaKk

Holky já ho také beru (necelé 3 měsíce). Vlasy mi do měsíce přestaly padat + jsem měla pocit, že jsou lesklejší a silnější. Tady doporučují http://www.for­capil.cz/#co-je-to užívat 3–4 měsíce.

Janice27

Užívala jsem ho po porodu. Má moc dobré složení, jak na vlasy, tak na nehty.

Kikulinka85

Ahojky, na poničené vlasy doporučuju regenaraci arganovým olejem. To je super. Sama s ním zkušenost Používám tento https://www.wol­doshop.cz/bio-arganovy-olej-100ml/ a na vlasy je to senzační balzám.