Avatar uživatele
Baromut

Jak uzdravit zničené vlasy?

Brazilský keratin je stálice, máte s ním někdo zkušenosti? Případně co jiného byste doporučili?

Zajímavá 0 před 3382 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zzzlatokopka

keratin má jen krátkodobý efekt, vlasy jsou pak mastné:-(((
Jedině odrůst a ostříhat to zničené.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Smíchej si olivový olej, žloutek, bílý jogurt a pár kapek citronu, to zamíchej dohromady takovou kaši a naplácej si to na vlasy, dej si vlasy pak pod igelit a vydrž nějakých dvacet minut. Pak si to opláchni, nejdřív vlažnou, abys neuvařila ten žloutek a pak teplejší vodou kvůli oleji. Pak nějaký jemný šampon. Kondicioner pak už nemusíš.
Ten keratin nepoužívám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Zničené vlasy bych rozhodně doporučila ostříhat, dále vlasy nebarvit a věnovat jim větší pozornost. Pak budou vlasy krásné a zdravé. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hawajka

Skus různé šampóny nebo kondicionery které jsou na to speciálně. Při nejhorším prodávají i prášky,nebo spíš vitamíny…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Kup si šampon v lékárně 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HanickaP

Holky znáte některá nějaký doplněk stravy na posílení vlasů? Vyzkoušela jsem vše možné (zábaly, arganový olej, kokosový, olivový, jedla jsem více ryb, ovesných vloček, ovoce, zeleninu…) a to bez jakékoli změny :( Už jsem z toho nešťastná. Chtěla bych to aspoň vyzkoušet. Budu ráda za jakýkoli tip.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ViktorkaK

Ahoj, také jsem na to trpěla, vlasy jsem měla zničené od barvení a častého fénování. Za sebe mohu doporučit Forcapil. Jediný přípravek co mi dal vlasy do kupy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Patrickaa

A jak dlouho ho bereš? Po jak dlouhé době ti to zabralo?? Řeším něco podobného. Vlasy mi dokonce padají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PavlaKk

Holky já ho také beru (necelé 3 měsíce). Vlasy mi do měsíce přestaly padat + jsem měla pocit, že jsou lesklejší a silnější. Tady doporučují http://www.for­capil.cz/#co-je-to užívat 3–4 měsíce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Janice27

Užívala jsem ho po porodu. Má moc dobré složení, jak na vlasy, tak na nehty.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kikulinka85

Ahojky, na poničené vlasy doporučuju regenaraci arganovým olejem. To je super. Sama s ním zkušenost Používám tento https://www.wol­doshop.cz/bio-arganovy-olej-100ml/ a na vlasy je to senzační balzám.

před 1087 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl