Miroslavst

Jak uzamknout otázku?

Jak uzamknout otázku, kterou jsem položil? Zkoušel jsem všechny klíče co mám doma, ale ani jeden nepasuje :D:D:D
Nemáte někdo nějaký, který byste mi poskytli?
Díky všem.

Nejlepší odpověď
kropitko

Doporučuji použít houslový klíč.

Další odpovědi
GangstaHelper

Jojo, půjčím Vám paklíč, s tím to jít musí.

annas

Určitě jste nezkoušel zlatý klíč, který otevírá a zavírá pohádky. Třeba Vám pomůže zamknout i další odpovědi.

BENYTA

Vždyt už jste to jednou použil!
Napíšete otázku,odešle­te,uděláte doplněk a tam napíšete,že si jí přejete uzamknout!
Přece jste to tu radil s těmi reklamami,po napsání doplnku už se vám nezobrazovali.
Sice jsem to zkoušela,ale mě to nešlo:-(
Doplňuji:
Napsala jsem do diskuze,místo sem,nějak mi uniklo,že tato otázka není UZAMČENÁ,když nemáte ten klíč…

anonym

Dobrý den.Doporučuji se obrátit na Vodenku.Ten ovládá všechny prameny a toky vod.Jistě Vám otázku uzamkne.Zaj-po

Zdroj: Křemílek a Vochomůrka

FOG

Nejlepe jako „nejlepsi odpoved“ ,jinak pak jiz do trezoru.

BENYTA

To je zmatek,Annas,vy jste měla pravdu…
Miroslave,v životě by mě nenapadlo,že je to pravda,s těmi reklamami.
Klopím uši a už mizím,to jsem zas byla ostrovtipka…

annas

Benyto, tentokrát jste Miroslavstovi naletěla! Jedna z jeho legrácek.

BENYTA

Tak a ted vás mám já.
Vždyt ta moje odpoved byla IRONIE,myslíte,že bych myslela vážně,že když napsal doplněk k otázce,že mu zmizely reklamy?
Říkala jsem si,jak na to kdo zareaguje,když moje odpověd bude formulovaná jako když to nechápu.

annas

Tak jsem „naletěla“ já Vám. Bylo mně to divně, ale říkala jsem si, že jste třeba špatně četla otázku. Dobré, ano?

kropitko

DDD