Jak uvěřit této nabídce, 100GB zdarma?

Na https://www.sur­doc.com/ je nabídka 100GB zdarma, včetně desktop aplikace. Jen tak zdarma tolik GB mi je divné.

Nejlepší odpověď
badisko

no vyzkousej a uvidis …100GB je dost jenze ..tam bude hacek nekde jinde …treba pomaly Upload ci Download ..spatne ovladani ci zabezpeceni …osobne pouzivam Onedrive …ale take cloud Mega ..majitel je Kim Dotcom…dlemeho je to nejlepsi Cloudove uloziste coby do ochrany dat …data se sifruji jeste pred vstupem na internet a ani provozovatel Cloudu do dat nevidi …ikdyby je nekdo stahnul ..jsou mu k nicenu ..protoze jsou sifrovana pomoci jedinecneho klice ktrey si pri registaci vytvoris …jeho aplikace pro PC …by pravda mohla byt vice prehledna poprve jsem na to koukel jak tele na novy vrata …ale je to jen o zvyku … podivej se zde … https://www.go­ogle.ie/url?sa=t&rct=j­&q=&esrc=s&sou­rce=web&cd=1&ved=0CDYQ­FjAA&url=https%3A%2­F%2Fmega.co.nz%2F&e­i=1It4U9q2Eqes7QbF34GgA­g&usg=AFQjCNEd­Mwe2dfphiqvCOH­JFoz7C0wFd1Q&sig2=j_79wE­oZNMS4mSuubna­IWQ

Další odpovědi
led

Nič nie je zdarma aj keď uveriť sa dá jednoducho, veď to je zdarma… Ale žijeme v kapitalistickej dobe, keď platí, ak niečo (pre)dám, musím dostať za to protihodnotu.
100GB nie je až tak veľa zato, že ako potenciálny zákazník budete si chcieť zvýšiť úložný priestor – platený. Pokiaľ by ste si tam chceli uložiť napríklad klasické DVD, je to v odhade iba 28 DVD (obyčajné).

anonym

badisko, to vypadá dobře, pokud mu to zase nezavřou, pak se nedostaneš k souborům. Odzkouším.

badisko

proc by to meli zavirat ?.. jo a je to v cestine …:D jenze podporuje jen nektere prohlizece jako je chrome ..a mozlla …no prave proto pouzivam jeste zalohu na HDD …ale vis jak cloud je kloud nemusis sebou tahat flash disk …kdyz nekomu chces neco ukazat …nebo potrebujes jinej prstup popripade zaloha fotek z mobilu at neplacas misto…na SD karte