Fly

Jak uvázat liščí smyčku?

Neviem, z návodou an internete to mco nechápem… neni tu niekto, kto yb to yvsvetlil nejak… priateľnejšie pre laika? :)) Smyčka má byť viazaná na už zošitú gumu. Díky!
Doplňuji:
No, práve o to mi ide – moc takéto návody nechápem (a to ani niesom blond! :D -vtip), preto píšem sem, čio niekto nemá svoj spôsob, ktorý by vedel popísať tak, aby som ho pochopila aj ja… inak ďakujem :)

Nejlepší odpověď
Alberttti

http://www.dra­ci.net/cl_obr/dra­ci_akrobat/drak_a­krobat_uzel_lis­ci_smycka.jpg

Další odpovědi
hanulka11

je to hrozně jednoduché zde to vidíš

http://www.dra­ci.net/lisci-smycka-zakladni-uzel.a80.html

AndreiRanger

Je jedno jestli je to sešitá gum nebo má volné konce, chytíte jednou rukou, tak aby vzniklo jednoduché oko.

Druhou rukou do něj ze spodu vložíte palec a ukazováček ( konce prstů mírně přečuhují), oko roztáhnete.

Poté otočíte ruku tak, aby jste se dívala na její rub (klouby). Pokud jste udělala vše dobře máte kolem prstů malá očka.

Teď prsty spojte ( jako když solíte ) jedno očko přesuňte k druhému a utáhněte rukou, kterou držíte gumu.

Liščák je na světě;-)