Pokročilý

Jak utratit svépomocí andulku?Má nádor.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Neřešila bych toto svépomocí.
Humánní uracení u veter. nebude drahé.

Další odpovědi:

Stříbrný

JEDNOU UŽ JSEM TO ZAŽILA...TO SVÉPOMOCÍ...TAKŽE NIKDY VÍCE...VETERINÁŘ TO JISTÍ

Zlatý

Jak to můžeš vědět že má nádor?!Zajdi s ní k veterináři který určí přesnou diagnozu!
ad BANAN93:ne jako sadouš se mi nezdáte,ale připadáte mi jako něco,co zde nemohu napsat.:-/

Bronzový

Film Vesnicko ma strediskova se touto tematikou neprimo zaobira tak doporucuji shlednout

Bronzový

to je těžký, asi bych taky nechodil s umírající andulkou na veterinu - volil bych asi vzduchovku do hlavy (doufám že se nikomu nezdám jako sadouš)
Doplňuji:
záleží co člověk ustojí - když se s ní rozloučíte a pak to nějak uděláš, určitě ti odpustí

Veterina, tam ji uspí a je to. Daleko lepší, než ji trápit, pak bych měl určitě výčitky, z uspání určitě budou také, ale je to důstojnější, než ji doma zakroutit krkem.

nevím v jakým stavu je, jestli v hrozném tak asi veterinář, já bych si to zřejmě vyčítala, že bych ji musela zabít, ale teoreticky i to, že bych ji nechala zabít od někoho jiného. Je to na tobě, buď ji necháš umřít v kleci a nebo... . A nedá se ten nádor odstranit?

Stříbrný

Neděl j to sám, popros někoho jiného nebudeš mít výčitky svědomí. Useknout jí nožem hlavičku je nejrychlejší a bezbolestný způsob.Lituji tě, byl to jistě dobrý kamarád, Nejlepší je si jít koupit novou.

Pokročilý

Uškrtit, zakroutit krkem,.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 647
Zlatý beer 514
Zlatý annas 512
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.