Jak utěsnit spoj kanalizace pod domem?

Zřejmě to bude malý průsak, objevující se jen při dlouhodobějších deštích. Netěsnost bude asi ve spojích – kolenech- možná v odbočce, kam se nedostanu.
Napadlo mě zkusit nalévat nějakou dobu sedlinu z kávy. Do této části kanalizace teče totiž pouze dešťová voda. Kdysi jsem tam nalil rozředěnou spárovací hmotu – zbytek a možná to snad pomohlo. Dík za rady. Petr.

Odpovědi
elektrikář

Je možné si stav kanalizace nechat ověřit kontrolní kamerou je možné že se při stavbě některá roura poškodila, nebo je tam nějaká nečistota která brání odtoku v potrubí vznilá tlak a poškozeným místem to odtéká kam nemá.