Michal47

Jak utěsnit byt tak dokonale, aby ani požár uvnitř sousedé nezaregistrovali?

Tento týden proběhla v Odpoledních televiznich novinách na TV Nova zpráva, že propukl požár v bytě, který byl tak dokonale utěsněn, že hasiči už našli uvnitř vše spálené na uhel (včetně těla majitelky). Požár propukl od zkratu v radiomagnetofonu a rychle se rozšířil. Že by informace o dokonalém utěsnění byla jen blaf a vše způsobila naopak ta rychlost šíření požáru a nebo je takové utěsnění bytu, aby v něm vše shořelo dříve, než požár někdo zpozoruje, opravdu možné? Mám problém s vysokou potivostí a sousedé si stěžují na zápach… Předem moc děkuji za odpovědi!

Nejlepší odpověď
tom004

Podle mne by v takto utěsněném bytě,po spálení kyslíku,přestalo hořet. Ale kdo ví,jak to bylo opravdu.

Další odpovědi
anonym

váš problém bych řešila jinak než dokonale utěsněným bytem,taky nechápu jak mohlo v bytě hořet a sousedé si toho nevšimli,kdo ví jestli to byla až na tolik pravda,dnes lidé rádi říkají větu-ničeho jsem se nevšiml

Anizbor

Je to jistě pro vás i okolí nepříjemné,ale snažte se svůj problém řešit jinak,rozhodně k lékaří!!!Určitě vám pomůže dostat se z vašeho problému.