Pokročilý

Jak utěsnit byt tak dokonale, aby ani požár uvnitř sousedé nezaregistrovali?

Tento týden proběhla v Odpoledních televiznich novinách na TV Nova zpráva, že propukl požár v bytě, který byl tak dokonale utěsněn, že hasiči už našli uvnitř vše spálené na uhel (včetně těla majitelky). Požár propukl od zkratu v radiomagnetofonu a rychle se rozšířil. Že by informace o dokonalém utěsnění byla jen blaf a vše způsobila naopak ta rychlost šíření požáru a nebo je takové utěsnění bytu, aby v něm vše shořelo dříve, než požár někdo zpozoruje, opravdu možné? Mám problém s vysokou potivostí a sousedé si stěžují na zápach... Předem moc děkuji za odpovědi!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podle mne by v takto utěsněném bytě,po spálení kyslíku,přestalo hořet. Ale kdo ví,jak to bylo opravdu.

Další odpovědi:

váš problém bych řešila jinak než dokonale utěsněným bytem,taky nechápu jak mohlo v bytě hořet a sousedé si toho nevšimli,kdo ví jestli to byla až na tolik pravda,dnes lidé rádi říkají větu-ničeho jsem se nevšiml

Pokročilý

Je to jistě pro vás i okolí nepříjemné,ale snažte se svůj problém řešit jinak,rozhodně k lékaří!!!Určitě vám pomůže dostat se z vašeho problému.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.