Avatar uživatele
Michal47

Jak utěsnit byt tak dokonale, aby ani požár uvnitř sousedé nezaregistrovali?

Tento týden proběhla v Odpoledních televiznich novinách na TV Nova zpráva, že propukl požár v bytě, který byl tak dokonale utěsněn, že hasiči už našli uvnitř vše spálené na uhel (včetně těla majitelky). Požár propukl od zkratu v radiomagnetofonu a rychle se rozšířil. Že by informace o dokonalém utěsnění byla jen blaf a vše způsobila naopak ta rychlost šíření požáru a nebo je takové utěsnění bytu, aby v něm vše shořelo dříve, než požár někdo zpozoruje, opravdu možné? Mám problém s vysokou potivostí a sousedé si stěžují na zápach… Předem moc děkuji za odpovědi!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym před 4788 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Podle mne by v takto utěsněném bytě,po spálení kyslíku,přestalo hořet. Ale kdo ví,jak to bylo opravdu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

váš problém bych řešila jinak než dokonale utěsněným bytem,taky nechápu jak mohlo v bytě hořet a sousedé si toho nevšimli,kdo ví jestli to byla až na tolik pravda,dnes lidé rádi říkají větu-ničeho jsem se nevšiml

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Anizbor

Je to jistě pro vás i okolí nepříjemné,ale snažte se svůj problém řešit jinak,rozhodně k lékaří!!!Určitě vám pomůže dostat se z vašeho problému.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek