Dismas

Jak úspěšní jsou jehovisti při otravování lidí v jejich domech?

Povedlo se jim vůbec někoho při těch jejich návštěvách někoho přesvědčit?

Nejlepší odpověď
gecco

Nemám ticha, já je vždycky hnal svinskym krokem…
😉

Další odpovědi
anonym

Jehovisti jsou jen pěšáci pro společnost Strážná věž.

Šidlo

minimálnu až zúfalú…tu (aspoň dúfam) majú ľudia kladný vzťah k vianociam, narodeninám a transfúziam/tran­splantáciám (teda ak sú oni príjemcovia)

jjsemtujak

Mě nezajímají. Vždy když zazvoní s nabídkou brožurky a povídání jen suše, jako humor, odpovím : Ve jménu Satana co chcete… A oni samy odejdou …

lexx

jak jde (a půjde) republika do kytek a lidičky do chudoby jejich bludy, sliby budou stoupat v ceně neboť nabízí řešení i když nereálné jak komunismus…

Roman71

Dismasi, napadlo tě někdy poslechnout si, proč vlastně přišli a srovnat si to například s Matoušem 24:14, Matoušem 28:19–20, Skutky 5:42, Jan 3:16; 17:3?

Jenže předsudky, zaujatost a nezájem vždy sehrají svou úlohu tak dokonale, že zabrání oslovenému se cokoli dozvědět. (2.Korinťanům 4:3–4)