Pokročilý

Jak úspěšně zahnat nudu ?

Ahoj ;) určitě jste už zažili ten pocit na co šahnu to je špatně nebo na co se podívám to me nudi a nebo jste už tak znudeni ze vás i nudi se kouknout na tu věc která vás stejně bude nudit .. No a todle tema chci věnovat téhle otazce :) chci znát váš názor jak se a tímto stavem vypořádat a nebo se mu raději úplne vyhnout :) ( jen chci podotknout ze vetsinu věci z těch co jsou v anketě jsem vyzkoušel a žádná nebyla úspěšná :) ale vy sem můžete hlasovat co pomáhá vám :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Jít ven s prateli a nelenit doma ...

Tohle je varianta,která mi sedí asi nejvíc,ale není úplně pravdivá-NEZNÁM totiž nudu.I když koukám na film tak zaměstnávám ruce svým koníčkem.Takže když se nechceš nudit,najdi si nějakého koníčka nebo koně,nejlíp tak nějakou slečnu a zaručeně se nudit nebudeš.

Další odpovědi:

Zlatý

Jít do práce :):):):):)

Vždycky se najde něco, co je potřeba udělat. Já už jsem se nenudil léta letoucí - vždy je tolik práce, že nevím, kam dřív skočit.

Bronzový

Doplňuji:
Nebo pracovat doma na svých povinnostech. Stále je co dělat.

Stříbrný

Taky neznám slovo nuda, což nejde říct o mém 25-ti letém synovi, který visí pořád na počítači, až se i u toho začne nudit.. Nevím, jestli to je tím, že jsme jiná generace a byli jsme doma vedeni k práci, ale vím, že dnešní mladí se často nudí. Takže radím hurá do nějaké práce. Já mám pořád co dělat a večer odpočívám buď u internetu nebo když náhodou dávají nějaký dobrý film, tak koukám na TV.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.