Lamička

Jak úspěšně zahnat nudu ?

Ahoj ;) určitě jste už zažili ten pocit na co šahnu to je špatně nebo na co se podívám to me nudi a nebo jste už tak znudeni ze vás i nudi se kouknout na tu věc která vás stejně bude nudit .. No a todle tema chci věnovat téhle otazce :) chci znát váš názor jak se a tímto stavem vypořádat a nebo se mu raději úplne vyhnout :) ( jen chci podotknout ze vetsinu věci z těch co jsou v anketě jsem vyzkoušel a žádná nebyla úspěšná :) ale vy sem můžete hlasovat co pomáhá vám :)

Nejlepší odpověď
iceT

Jít ven s prateli a nelenit doma ...

Tohle je varianta,která mi sedí asi nejvíc,ale není úplně pravdivá-NEZNÁM totiž nudu.I když koukám na film tak zaměstnávám ruce svým koníčkem.Takže když se nechceš nudit,najdi si nějakého koníčka nebo koně,nejlíp tak nějakou slečnu a zaručeně se nudit nebudeš.

Další odpovědi
quentos

Jít do práce :):):):):)

Vždycky se najde něco, co je potřeba udělat. Já už jsem se nenudil léta letoucí – vždy je tolik práce, že nevím, kam dřív skočit.

david22

Jít do práce :):):):):)

Doplňuji:
Nebo pracovat doma na svých povinnostech. Stále je co dělat.

pusinka50

Jít do práce :):):):):)

Taky neznám slovo nuda, což nejde říct o mém 25-ti letém synovi, který visí pořád na počítači, až se i u toho začne nudit.. Nevím, jestli to je tím, že jsme jiná generace a byli jsme doma vedeni k práci, ale vím, že dnešní mladí se často nudí. Takže radím hurá do nějaké práce. Já mám pořád co dělat a večer odpočívám buď u internetu nebo když náhodou dávají nějaký dobrý film, tak koukám na TV.