Jak ušetřit v MHD?

Dejme tomu, že je v tramvaji 40 míst pro sezení, krát 900 vozů, což už je 36000 míst. Když to vynásobíme částkou 3500Kč, dostaneme se na krásných 126 milionů korun.
Takže navrhuji vykašlat na výměnu sedaček, prostě ty svávající odmontovat a jezdit ve stoje. Stejně je tam furt narváno, že?
A důchodci by alespoň nemektali, že chtěj sedět a mladí je nepustí :DD
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/284853-polstrovane-sedacky-v-tramvajich-jsou-drahe-v-praze-se-bude-sedet-na-drevu.html

Nejlepší odpověď
anonym

Nevím jak ušetřit v MHD, ale šetřím na MHD a ještě si posiluji zdraví.
Chodím pěšky, sice musím vyrazit dříve, ale je to paráda. MHD využiji tak 5× v roce, když musím být opravdu po ránu někde načas.
-
Když vidím lidi na zástávce, kdy jdu kolem, a za 20 minut je vidím u zastávky, kde vystupují, tak jsem tam už pěšky.

Další odpovědi
pizlicka

MHD-co to je?chodim vsude rychlochuzi stridave s behem.