Pokročilý

Jak ušetřit při výběru dovolené a nenechat se "natáhnout"?

kde je větší úspora a) jestli je zájezd letecky nebo autobusem nebo vlastní dopravou b) jestli je vlastní strava či polopenze/plná penze c) jaké má hotel vybavení jako je bazén, televize.. d) podle doby zájezdu v sezoně nebo mimo ni případně last minute? jak vybíráte dovolenou vy? chtěla bych tip na dovolenou v Itálii pro dvě osoby, ale nenechat se "vyžrat" od cestovky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já na dovolenou šetřím celý rok a vybírám už v listopadu/tedy first minute/, zjistím si recenze z míst kam chci jet / která přícházejí v úvahu/,zásadně tedy nejezdím do hotelů a pouze bez stravy, protože si chci užít dovolenou se vším všudy -stravuji se v tavernách. Zatím jsem nikdy nebyla zklamaná Vy se nemůžete přeci řídit tím ,co vyhovuje druhým, jistě máte o své dovolené svoje představy.
Pokud si sednete do letadla s cestovkou je jasné že zaplatíte víc, ale nemáte starosti , hlavní věci za vás zařídí, vy jen přijedete a rekreujete se
Pokud chcete jet autem , zase si zastavíte kde chcete a jedete si svým tempem- ubytování určitě seženete protože všude při přijezdu je dost na výběr .
A zda zvolíte hotel nebo ne , zda chcete mít vše naservírované .... zase jste vázaná na hotel . To mě tedy nevyhovuje, chci mít volnost na dovolené.
A hlavně tedy nepočítám na dovolené každou korunu, prostě si užívám.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 347
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 113
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.