malina123

Jak ušetřit na detske vyžive?

Nejlepší odpověď
Drap

Vyrábět si ji sama z vlastní produkce.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Nepořizovat si dítě.

To je pro mě fakt šokující:-((( Já myslím, že šetřit se dá skoro na všem, jen ne na dětech.

gecco

Nejjednodušší – a současně nejlepší – je vyrábět svému šprčkovi „dětskou výživu“ domácí…
Jednak ušetříš, ale hlavně víš, co tam dáváš – žádnou chemii, žádné náhražky…
😉

anonym

Nech si ji dělat u babiček 🙂

Jana5678

Dobrý den, taky jsem to dlouho lámala přes koleno a nevěděla jsme si rady, jak v domácnosti ušetřit. Ale nakonec jsem našla super řešení slevové kupóny. Od té doby, co jsem je začala používat jsou moje nákupy mnohem zábavnější. Měsíčně si takhle ušetřím v peněžence pěknou sumičku, kterou můžu použít někde jinde. Zkuste je a uvidíte, kolik ušetříte za měsíc peněz.

GM

Taky jsem ji pro svého vnuka vyráběla – jablíčkovou, meruňkovou, broskvovou, jahodovou…, letos už budu vyrábět pro dva.