Nevíteto?

Jak urychlit pomalé načítání stránek, při stisknutí tlačítka zpět? (Google Chrome)

Vždycky když kliknu na tlačítko zpět, stránky se strašně dlouho načítají, dokonce, když přejdu na jinou stránku je to rychlejší, než se vracet.
Doplňuji:
Jakej prohlížeč je normální?

Nejlepší odpověď
www

Zkusil bych prohlížeč vyčistit (CCleaner), případně neúspěchu jinou verzi.
Doplňuji:
Edit – ‚..v případě..‘

Další odpovědi
bolak

Zkus jet do nastavení a vyčistit mezipaměť. Případně smáznout historii pokud ji nepoužíváš. Já osobně otevírám stránky vždy v novém okně, pak se nemusíš nikam vracet, a až budeš chtít panely vypnout, tak stačí když klikneš na ten od kterýho to chceš típnout a dáš „Zavřít karty napravo“

Jinak já panel vypínám hned přes zkratku CTRL+W, a v případě že chci na něj zpět, nemusím dávat zpět nebo vpisovat znovu adresu, ale stačí zkratka CTRL+SHIFT+T a otevře se vždy poslední zavřený panel.

anonym

Nepoužívat chrome a zkusit něco normálního.

bolak

http://oi58.ti­nypic.com/zmcjo0­.jpg

www

Pro běžné uživatele se mně zdá nejpříjemnější stále prohlížeč IE. Má vše nejdůležitější v sobě, člověk přečte většinu formátů bez nutnosti dalších doplňků či ukládání ap.
Názor

www

Na to nejdůležitější jsem zapomněl: občas vyčistit potřebuje KAŽDÝ pohlížeč ! 😁