lukas.zmizik

Jak upravit obrázek s icc profilem k prohlížení?

mam canon eos 20d … fotak do kazdeho souboru vlozi icc profil, pokud to otevru v adobe PS, zepta se mne, jesli to chci otevrit s icc profilem nebo bez. bez nej jsou barvy blede a nevyrazne. a takto blede a nevyrazne se mi fotky zobrazuji v jakemkoli prohlizeci…

napadlo mne otevrit soubor v adobe PS a ulozit bez icc profilu, jenze to nepomuze…

posledni moznost by byla – otevrit obrazek v adobe PS, udelat printscreen a vlozit do malovani… znate nekdo lepsi zpusob?

Odpovědi
arygnoc

uložte ho v adobe i s icc profilem. nevidím problém, proč by ho neměli brát prohlížeče obrázků, grafické editory.

kde vidíte problém?