HerbiG

Jak upravím fotku …

chtěl bych se zeptat,když jsem vyfotil jednu fotku přes webkameru(není to dobrá kvalita) a na ní je jeden papír s čísly … nejdou nějak změnit ty čísla přes počítač a zároveň to nebylo poznat,že je to upravené ? … předem díky.
Doplňuji:
nejde o peníze … :) mohl by jste mi s tím prosím pomoct ? :)) .. nikdy jsem s tím nepracoval …

Nejlepší odpověď
chudst

Vsechno jde, kdyz si pohrajete. Ale tohle zavani nekalosti. Nepredpokladam, ze jde o penize, ale treba… ukol do matiky?

Kazdopadne upravite to treba pres Photoshop nebo Gimp. Ale chce si to proste pohrat, pokud to ma vypadat verohodne.

Další odpovědi
mosoj

Každopádně Tatar aby se v tom vyznal co vlastně chceš. Jestli chceš aby byla čísla
čitelná, od určité nekvality to s běžným editorem nepůjde a kriminalista ti to nevezme.
Pošli fotku na můj email. Takto se nedá k tomu vyjadřovat.
Ale změnit čísla tak snadno nepůjdou.