Hakunamatata

Jak umýt záchod s elegancí?

Když u toho nechci vypadat jako upachtena uklízečka?

Nejlepší odpověď
badisko

elegantne pouzit lespon 10 kg kladivo … opravdu jako uklizecka vypadat nebudes …:D to co zustane naber na lopatu a hod do kontejneru ..

Další odpovědi
iceT

Hezké šaty,boty na podpatku,čestvou manikůru a nový účes od kadeřníka,to nebudeš vypadat jako uklízečka.No ale samo se to neuklidí…

autacek

Když nevyhovuje model uklízečka, jde alternativně použít model hajzlbába. Před provedením úkonu je jen třeba natrhat pár toaletních papírů a umístit misku s pár mincemi/bankov­kami..

Misku je možno ponechat i po ukončení úklidu… třeba se tam časem něco najde 😉

huxa

Zahraj si s přítelem na otroky nebo na vojáky, to už nebudeš vypadat jako uklízečka, ale jako otrok nebo voják, dle výběru :) já bych bral ale raději tu uklizečku…

Sarrow

Zavři oči a představ si že mícháš prdelačku :D

kačííík

výborně to de vyčistit cocacolou :D ale jako uklizecka u toho snad nebudes vypadat jestly nemas ten oblecek :) ale jinak se tomu neda vyhnout …

FOX.IK

Nevim proc ale napadl me nejaky oblecek v retro stylu 😁 Modra halenka s bilymi puntiky, vysoka cervena sukne, vlasy do cupu a satek do vlasu. Na ruce nejake stylove rukavice, ktere budou az po lokty.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Potřebuješ budit dojem? Na WC i tady na poradně? To nefunguje!

badisko

BTW.. ty si pri domacich pracich.. pripadas jako upachtena uklizecka ?.nebo tak pripadas nekomu jinemu ?… :)) .. je to dost zvlastvi treba Ja …budu porad Ja ikdyz budu mejt zachod ..veset pradlo ..varit ..atd A nijak si v tu chvili pripadat nebudu ..:D Popremyslej nad navstevou lekare pokud se ti to stava casto …