babule

Jak umýt střešní okna na domě od včel.dik

okna od včel

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak u nás to dělá manžel,jelikož se tam nedá pořádně dostat zevnitř,vyleze na střechu,já mu podám to co potřebuje a on drhne. Já bych se bála,jinak pokud to jde zevnitř,tak normálně saponátem a pak nějakým přípravkem na okna. Jo drhne to houbou na nádobí,tou drsnější stranou.

Další odpovědi
člověk

bez legrace,v moto­prodejnách se prodává sprej na odmuchování průzoru na helmách není to drahé a je to velmi učiné,někdy to mají i v autokosme­tice,pro používání na skla a karoserie
požívám na takové věci PULI MOSCERINI,

ReHu

Také si myslím, že přípravkem na autoskla by to mohlo jít lépe než běžným čistícím přípravkem a houbou. Samozřejmě, že drsnější houbička, ne kovová 🙂, tomu pomůže .