atena11

Jak umýt kočku?

Dobrý den má kočka se mrouská a dnes utekla ven, ale sestra si den před tí než utekkla kreslila křídayi na schody a kočka se v tom vyválela. Teď má obličej a krk modrý a nejde to umýt. Nechci ji tahat do vany, protoze i kdyz se mrouská všechny by nás zabila ale když navlhčíme utěrku a zkusíme ji tí umýt nepomáhá to. Nevíte tedy nějaký zbůsob jak ji umýt aniž bych jí musela tahat do vany? Děkuji

Nejlepší odpověď
briketka10

Smíchejte jednu polévkovou lžíci s jarem na mytí
nádobí s dvěma šálky studené vody a oplachujte
tímto roztokem kočku tak dlouho dokud křída nepustí..
z překladače Google :
http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs-CZ&langpair=en|cs&u=http://­www.allabouty­ou.com/home/sta­in-buster/stain-removal-chalk
Doplňuji:
je to návod na textil dávej pozor,
aby se roztok nedostal kočičce
do očí a ostatních sliznic, kde by
ji mohl podráždit !

Další odpovědi
NikkiHeat

Stačí houba namočená vodou a trochu ji přetřít.......a zvážil bych kastraci…a je klid a bude to mílius.

anonym

Textilní pytlík se zdrhovadlem. Prostě hadrový pytlík, povlak se zipem na polštář atd.. Kočku vložit, u krku stáhnout tak aby nemohla vytáhnout pracky, vykoupat i s pytlíkem…

mandat

Hoď ji do vany napuštěné jenom tolik, aby se neutopila. Nebo nějakou dobu počkej, ona se olíže.

briketka10

Hamone

jaká otravná zvířata ??
kočky jsou nej, nej,
moc přítulná zvířátka
nevím co máš proti
a co ti udělaly ??

Hamon

Proste jsou otravne, porad se neceho dozaduji a nic jim neni po chuti. A to jejich vriskani, ktere taha za usi…
Ja ti je „neberu“, kazdemu se libi neco jineho. Jako je jini miluji, ja je proste nesnasim. Mam rad psy (krom gaucaku, smetaku a zmensenych radobydobrmanu). At uz jezevciky, kokry, teriery, ohare nebo rotviky.

zzzzz

Hamone jde vidět, že nejsi ženatý .-DDD jinak by si na to věčné dožadování a vřískání byl zvyklý. :-OOOOOOOOOOOOOOO

Hamon

Ano ano, stastne svobodny. A diky tomu, ze jsem mel uz namale, tak si toho umim vazit :)

zzzzz

Nějaká ho opustila? 🙂

Hamon

Dvounohe jsou super, ty muzu :)

zzzzz

Ty se také dožadují a vřískají 🙂

zzzzz

Wapkou .-DDDD Neeeeee dělám si srandu.

Hamon

A ususit v mikrovlnce. Tohle bohuzel jakasi Americanka nevzala jako vtip.

zzzzz

No jo no, každý srandě nerozumí .-DDD

Hamon

Na druhou stranu, dostala slusne odskodne. Vzhledem k tomu, ze kocky povazuju za otravna zvirata na urovni potkanu, docela ji zavidim :)

zzzzz

Ty nemáš rád kočky????

Od koho dostala odškodné? Od výrobce mikrovlnek? Jako že nevaruje, že kočky se v MV nemají sušit?????

Hamon

Ano, presne tak. V Americe je mozne vsechno :) http://www.aha­online.cz/cla­nek/trapasy/852/ne­jabsurdnejsi-americke-zaloby.html

zzzzz

No mazec 😁 Ta uklízečka 8 je nejlepší, a ten týpek s karavanem 5 nebyl dodatečně zbaven svéprávnosti???

Hamon

A to se holkam rika: ucte se, at neskoncite jako uklizecky…

zzzzz

🙂