normandy00

Jak uložit obrázek, který není typu JMEG Image, ale TEXT DOCUMENT?

když klikneme na obrázek, dáme uložit, tak v nabídce Uložit jako typ je pouze TEXT DOCUMENT, nikoliv JMEG image
Doplňuji:
soubor se uloží, ale jako typ Firefox Document (.htm) a pak s ním nejde nijak pracovat

Nejlepší odpověď
Hlada

Htm není textový dokument, ale Hyper Text Markup Language, jednoduše internetová stránka, takže s dokumentem musíte pracovat prostřednictvím prohlížeče.

Další odpovědi
mosoj

Uložit a pak zkonvertovat. Třeba zde
http://magazin­.stahuj.centrum­.cz/jak-na-pohodlnou-konverzi-a-zmenu-velikosti-obrazku/.

Konvertorů je ale více. Stačí si vybrat.

baghira

Není to jmeg ale jpeg.
A co se stane, když to ignorujete a přesto uložíte?
Jakou má ten uložený soubor koncovku? jpg nebo txt?
Pokud má txt, co se stane, když ho přejmenujete?

Ověřte si prosím, jestli ten soubor .htm je OPRAVDU .htm, nebo jestli je to jpeg s nesprávnou koncovkou (třeba otevřením v poznámkovém bloku – htm bude obsahovat čitelný text, jpeg nesmyslné znaky). Pak by stačilo ho přejmenovat.

normandy00

soubor se uloží, ale jako typ Firefox Document (.htm) a pak s ním nejde nijak pracovat