jirka F

Jak ulevit vyvrtnutému zápěstí?

Dnes jsem spadl ze schodů a vyvrtnul si zápěstí nemůžu s tím skoro vůbec hýbat, protože to pak hodně zabolí, tak se ptám jak tomu ulevit. Můžu dát i led?

Nejlepší odpověď
gecco

Jo – můžeš i ledovat – ale neměl bys meškat s návštěvou doktora – zápěstí je hodně háklivý kloub a taky bys z toho mohl mít celoživotní problém…

Další odpovědi
iceT

Znehybnit stahovacím obinadlem,dát obklad z octanu hlinitého,ledování pomůže taky.

setapouch

Krom ostatních již zmíněných, přiložit dlahu, aby se kloub nepohyboval, a zavěsit do šátku.

ReHu

Ledovat.
Nepodceňuj to a zajdi k doktorovi.
Po špatném dopadu se mi v zápěstí ulomila malá kůstka, ani zo moc extra nebolelo a potíže nastaly až po delším čase.