ekto

Jak ukončit sš

Jak je možné ukončit studium na střední škole? Někde jsem četl, že je to možné prostřednictvím dopisu se žádostí, nebo je nutné osobně dojít na školu? Popř. jak by ta žádost měla vypadat. Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlepe bude ukončit sš maturitou. Pokud to nechceš takto, tak bude jistě solidnější a jednodušší zajít do školy a vyřídit vše tam, včetně příslušných dokladů, které budeš potřebovat.

Další odpovědi
Lukasy

Stači tam nechodit a vyhodi tě sami :D.
Budeš muset jit za třidnim a ten ti da ukončeni studia tam jen vyplniš datum a daš podpis a pak to zaneseš k sekretářce.