verka

Jak ukončit smlouvu s firmou, která poskytuje satelitní TV?

Potřebuji napsat odstoupení od smlouvy a ukončit poskytování veřejných služeb prostřednictvím satelitu DIGI. Jakým způsobem to napsat, telefonicky to prý nejde. Děkuji za pomoc.
Doplňuji:
DIGI máme tři roky, už rok nefunguje na jednu Tv a je celkově nekvalitní a tak ji chci zrušit, neříkejte mi, že to nejde. Bohužel dřív byla firma ve městě a teď je 200km daleko, na technika se čeká 4 měsíce.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Bez sankcí to nepůjde, protože smlouva se většinou uzavírá na rok či dva.

Vec: odstoupení od smlouvy č.

uveďte důvody a pokud možno je doložte, znaleckými posudky.

nezpomeňte na formalitky, datumy, přesné adresy, názvy společností,místo a kdy je dopis psán.

Dopis odešlete doporučeně s dodejkou.