bedunka

Jak ukončit pracovní poměr? aby nedal odstupné a na uřadě mě zaregistrovaly? popis v dodatku.

jsem rok nemocná a čekám na posudkovou komisi.v práci mám asi výpověd a potřebuji přežít 1–2 měsíce.skončila mi roční lhuta tak mě doktorka uschopnila.co s tím.

Odpovědi
Michal Kole

V době nemoci s Vámi nemohl být ukončen pracovní poměr. Pokud byl tak si stžějte na SUIP (státní úřad inspekce práce)

led

Pozrite:
Zákoník práce 2012 (zákon č. 262/2006 Sb.)
HLAVA IV
SKONČENÍ PRACOVNÍHO POMĚRU
http://www.pra­cepropravniky­.cz/zakony/za­konik-prace-uplne-zneni/