V.3.S.K

Jak ukládat na Uložto.cz

Jak uložit na Uložto.cz celé CD,jdemi to ale jen po jednotlivých písních.Chci uložit CD abych ho mohl otevřít a vidět seznam

Nejlepší odpověď
atriplex

Nevím zda chápu o co ti jde, ale já bych soubor „zazipoval“. Klikni na celý soubor pravým tlacítkem myši a vyber zip (podle toho jaký program zipování máš v počítači). Takto zazipovaný soubor najednou se všemi písničkami nahraješ na uložto