Lurtz.k

Jak ukládat kontakty s delším názvem na SIM kartu?

Mám Huawei a nejde mi ukládat kontakty na SIM s dostatečně dlouhým názvem. Jak tento problém vyřešit? Nechci je ukládat do paměti, aby se mi omylem nesmazaly.

Nejlepší odpověď
odik

Jak by se mělo to „omylem smazaly“ stát? Stejným „omylem“ se ti mohou vymazat i ze SIM.
Dlouhé názvy na SIM uložit nejdou, stejně tak jako je počet kontaktů omezen. Řešením je uložení kontaktů do telefonu a následně si je zálohovat do počítače či někde online.

Další odpovědi
Emefej

Pokud máš strach z náhodného smazání, tak doporučuji notýsek.

mosoj

Propoj si kontakty s Googlem a máš je v telefonu i na Googlu. Taktéž je z Googlu můžeš upravovat. Jde to daleko lépe a snadněji. Jakmile propojíš telefon třeba z WiFi okamžitě se to synchronizuje. Kontakty z Googlu potom můžeš kdykoliv přenést do telefonu při koupi nového.