V.3.S.K

Jak ukládat data na Uložto.cz

Mám uložené filmy,muziku na tomto serveru ale nejsou viditelné pro veřejnost.když zadám do vyhledávače něco … , tak mi to ani nenajde jen když se přihlásím účtem tak to je v mých složkách! …?

Nejlepší odpověď
rynek878

ano pokud zde nahrajete nějaká data jako nazaregistrova­ný,tak tyto soubory bude možno vyhledat,ale jestli jste registrovaný,tak máte vaše složky uložené pod vašim nickem,pokud by ste chtěl aby si to mohl od vás někdo stáhnou musíte mu povolit přístup,jinak se na tyto složky nedostane.
Doplňuji:
jinak jsem chtěl tím říci,že ty vaše soubory coby registrovaný se musí sdílet,aby je druhý mohl vidět

Další odpovědi
alexandra

Otázka pro Rynka:
Tak tomu teda nerozumím.Když chci nějaký soubor nahrát na ulož to,tak to po mě chce registraci.Tak jsem se zaregistrovala,nah­rála tam video a nejde vidět pro všechny.To snad všichni,co tam dávají něco,jsou neregistrovaní?Když si tam cokoli stahuju,tak mi nikdo nepovolil přístup a jde to.
Tak jestli můžete někdo ještě jednou poradit,jak to Ti druzí uvidí.Např.nahraji video a dám mu název Kocour,a všichni co zadají do vyhledávače slovo Kocour,tak by se to mělo ukázat.