Adis99

Jak ukecat kámošku aby chodila do školního sboru když tvrdí že neumí zpívat??

Nejlepší odpověď
tasiri

A ty víš jistě, že zpívat umí? Zkus jí předhodit, že nezpívá až tak špatně, ať ten sbor zkusí alespoň jednou. Pokud máš dobrou učitelku, která pozná, že tvá kámoška není k zahození, určitě ti pomůže ji přemluvit 😉

Další odpovědi
hanulka11

Nevím, ale každý by měl dělat jen to co ho baví,
aby tam chodila jen kvůli tobě …nevím proč
Ty si jdeš zazpívat- tak snad je jedno s kým tam jsi, ne?

terry

Souhlasím s hanulkou11.
Ale je mi jasné, že v raném mládí jsem také myslela jinak 🙂.

bubukaa

já bych ji nenutila, ale pokud podle tebe umí přesvěč ji že se ti její zpěv vážně líbí