Pokročilý

Jak udělat živý koncert?

Dobrý den, hrozně mě baví zpívat, a myslím,že mi to jde, říkají to všichni i tam kde jsem chodila (Pop škola zpěvu) :)
No každopádně bych chtěla pořádat nějaký ten živý koncertík třeba přes KARAOKE ! Skupinu nemám a zatím nehledám.chci být samostatná :)
Děkuji za rady
Doplňuji:
no jo, ale jak bych tam dala kabely a mikrofon lze někde zapůjčit?:D
Jo a podium a tak..:D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Už ses ptala a už ti poradili, ale ty sis nedala poradit. (Komu není rady, tomu není pomoci) - odkaz ve zdroji:
P.S. šílený projev slavomamu, nekritičnost, pokleslá úroveň projevu, řada hrubek (do veřejné ankety chybějící zábrany napsat chybně a hned tuplovaně výraz "zkus").
Jinak jedna ze schůdných cest - viz hanulka.

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ jak-si-najit-hudebniho-produce nta-za-den

Další odpovědi:

Zlatý

K doplnění -vidíš a to jsou právě ty věci, které nejsou jednoduché ,proto taky ten každý koncert něco stojí - sehnat vše co je k tomu potřeba a mít kolem ty správné lidičky ,aby vše klaplo.
Ale ty přeci začínáš nepotřebuješ kdovíjaké podium - zazpívej pro své známé- zpívat můžeš kdekoliv třeba na zahradě a třeba se tam objeví někdo kdo uzná tvůj zpěv za dobrý a "pošle"tě dál......

Bronzový

Nomálně na FB vytvoř událost, že máš koncert a dej tam, že bude levnější pivo, nebo tak něco. Pak si obstarej nějaký kámoše (plnoletý nebo rodinu), aby ti to pořádali třeba u tebe doma (na zahradě, nebo někde, hlavně aby to bylo vaše) a tam rozjeď.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.