Fun1k

Jak udělat ze zbylého vývaru polévku?

Právě vařím těstoviny a tak mě napadlo, že tam dám Masox a ze zbylé vody udělám polévku. Ale vývar z těstovin s Masoxem asi nebude stačit. Co do vývaru mám dát, aby to byla více polévka?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Nakrájej zeleninu , můžeš ji osmahnout na kousku másla než ji dáš do vývaru , přilej vodu a podle chuti třeba rozklepnout vajíčko, nebo zavařit nudle , přidat petrželku a ochutit solí, pepřem ,podravkou. Dobrou chuť

Další odpovědi
elektrikář

Já bych tam přidal trochu zeleniny udělal trochu jíšky a rozklepl do ní vejce a nechal ztuhnout.Udělá to žmolky jako knedlíčky.Navrch trochu sekané petrželky.
Případně sušené houby a rozkrájenou bramboru na kostičky.